آیا برای درمان خود ارضایی داروی خاصی وجود دارد؟

با سلام من پسري ۲۱ ساله هستم و چند سالي است درگير اين مسئله(خود ارضايي) هستم وبارها وبارها آن رانرک کرده و براي مدت ۳۰ -۴۰ روز اين کار را انجام نداده ام اما مجددا وسوسه شدم و به نقطه شروع برگشتم اخيرا هم شنيده ام داروهايي براي درمان اين بيماري وجود دارد با عنوان جين سين ميخواستم بدانم اين داروها واقعا موثرند.

سلام.پرسشگر محترم پرسشگر گرامي با سلام بيش از هر چيز موفقيت ۳۰و ۴۰ روزه شما در ترک خودارضايي را تبريک جانانه مي گويم . به شما به عنوان يک روانشناس گوشزد مي نمايم که نبايد به راحتي از کنار اين موفقيت چشمگير گذر نماييد. اگر هر فرد مبتلايي بتوانيد ۳۰ و ۴۰ روزه از عهده ترک خودارضايي بر آيد، قطعا با کمي همت بيش تر خواهد توانست به طور کامل بر اين عادت شوم چيره آيد. اگر توانسته ايد فاصله بين دو وهله خود ارضايي را تا ۳۰ تا ۴۰ روز افزايش دهيد، چيزي نزديک به ترک کامل را تجربه کرده ايد. توصيه مي شود بار ديگر به راهکارهاي ترک خودارضايي در سايت پاسخگو مراجعه نماييد . با توجه به برخي بندها بذل عنايت بيش تري به موفقيت غرور آفرين خود داشته باشيد. در زمينه دارو درماني در زمينه ترک خودارضايي بايد گفت: داروهاي کاهنده شهوت سهم بسزايي در ترک کامل خودارضايي دارند . نبايد از اين راهکار در موارد اضطراري و آسيب زا غفلت ورزيد اما با توجه به اراده نسبتا بالاي شما چه بسا نياز چنداني به دارودرماني وجود نداشته باشد و بتوانيد با افزايش روز افزون فاصله بين دو وهله خودارضايي به ترک کامل خودارضايي نايل آييد. اگر به هر دليلي خواهان مصرف دارو هستيد، براي پرهيز از برخي عوارض غير قابل جبران داروها در اسرع وقت به يک متخصص کليه و مجاري ادراري دين آشنا مراجعه نماييد. اگر متخصص مصرف داروها را بي اشکال دانست ،به مصرف بپردازيد . در غير اين صورت با تکيه بر توانمندي هاي سابق خود به ترک کامل خودارضايي اقدام نماييد. بار ديگر تاکيد مي گردد از مصرف دارو بدون تجويز پزشک متخصص به شدت دوري نماييد.

 

نظرات

عالی

ببخشید من خیلی وقت بود که خودارضایی میکردم تااینکه بدلیل شرایطی تونستم کنار بذارم اما بعداز سه ماه یه روز وسوسه شدم و یک بار اینکارو کردم بحدی ناراحتم که حاظرم هرکاری کنم که به عقب برگردم ولی نمیشه.بنظر شما ترک خودارضایی باشرایط من به سختی ترک خودارضایی دفعه ی قبلیم خواهد بود؟

با سلام پیشنهاد می کنم که ازدواج کنید تا این موضوع رفع بشه

سلام آیا کسی که چندسال درگیر خود ارضای هست میتونه ازدواج کنه و بچه دار بشه منظورم اینه که قدرت باروریش از بین نمیره و امیدی هست ؟؟؟لطفا راهنمایی کنید

با سلام در زمینه تشخیص امکان باروری هر شخصی لازم است آزمایش اسپرموگرام مشخص باشد.

دیگه دارم دیوونه میشم هر کاری میکنم نمیتونم خود امضایی رو ترک کنم تا دو ماه تحمل میکنم اما همش تصاویر فیلم های پورنی که دیدم در ذهنم میاد و هر وقت که غیر ارادی این تصاویربه ذهنم میاد هر کاری میکنم از ذهنم بیرون نمیره حتی تو سر و صورت خودم میزنم که از ذهنم بیرون بره اما نمیره توبه میکنم و حتی هنگام نماز خواندن نیز خدا من رو ببخشه اما باز به ذهنم میاد از اینترنت استفاده نمیکنم گوشی خودم رو در پارکینگ خونه پنهان میکنم و یا سیمکارت خودم رو که اینترنت از من دور باشه و نتوانم به سراغ فیلم های ناجور برم و خود ارضایی کنم اما مثلا سری آخر پنهانی با گوشی یکی از اعضای خانواده ام به این سایت ها رفتم و بعدش حافظه ی مرور گر گوشی را پاک کردم تا متوجه نشود و فاجعه پیش بیاید خوب دیگه گوشی او را که نمیتوانم در پارکینگ ببرم و پنهان کنم خدا شاهده بعضی وقت ها میخواهم خودم را بکشم چون این بیماری زندگی ام را نابود کرده با تمام عوارضی که دارد که اعتیاد به آن از مواد مخدر بد تر است

با سلام واحترام ف برای نجات از انجام چنین گناهانی ، علاوه برباورخداوندمتعال واعتقادبه اینکه ، انک ربک لمرصاد(خداوند ناظر اعمال ماست) بهترین راه ، روزه گرفتن است. ما ازدوربین سرچهارراه ها می ترسیم تا جریمه نشویم ولی از دوربین خداوند نمی ترسیم.

افزودن دیدگاه