طرز تهیه بستنی یخی توت فرنگی خانگی

توت فرنگی میوه ای خوشمزه و دوست داشتنی است که در بهترین و خوش آب و هوا ترین روزهای سال به بازار می آید. بهترین دسرها و بستنی ها را می توان با آن تهیه کرد و در روزهای گرم تابستان از طعم آن لذت برد.

اگر شما هم از طرفداران بستنی های یخی با طعم های متفاوت هستید و مایلید روزهای گرم تابستان خودتان در خانه بسیتنی تهیه کنید با با همراه باشید تا طعم توت فرنگی این نوع بستنی ها را به شما آموزش دهیم. با پاسخگویان همراه باشید تا طرز تهیه بستنی یخی توت فرنگی را ببینید.

مواد لازم  برای تهیه بستنی یخی توت فرنگی

توت فرنگی ریز خرد شده یک پیمانه

شیر پاستوریزه یا جوشیده سرد نصف پیمانه

وانیل کمی

شکر به اندازه کافی

طرز تهیه بستنی یخی توت فرنگی :

برای تهیه این بستنی خوشمزه, توت فرنگی، شیر، وانیل و شکر را در غذاساز هم بزنید و در قالب های انتخاب شده بریزید و در فریزر قرار دهید.
خطرات و احتیاط ها در مصرف توت فرنگی را بشناسید

توت فرنگی یکی از میوه هایی است که مقادیر زیادی سم و آفت کش برروی آن استفاده می شود. برای اطمینان از سالم بودن میوه ای که میخورید از انواع ارگانیک آن استفاده نمایید. اگر قادر به خرید محصولات ارگانیک نیستید، مصرف توت فرنگی را ترک نکنید چراکه هنوز هم خواص توت فرنگی بسیار بیشتر از خطراتش است.

بتابلاکر ها، داروهایی هستند که برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی عموما تجویز شده و باعث بالا رفتن سطح پتاسیم خون می شوند. میوه ها و خوراکی های حاوی پتاسیم زیاد میبایست به اندازه و مناسب مصرف شوند. مصرف مقادیر بالای پتاسیم می تواند برای افرادیکه کلیه شان بخوبی عمل نمی کند، مضر باشد.

منبع:نیک صالحی

ارسال یک پاسخ

توجه داشته باشید: آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما پس از تایید مدیر منتشر خواهد شد.